В ногу з часом: для споживачів газу розроблено чат-бот 7104ua у Viber


Чат-боти стали безперечним трендом останнього року. Група компаній РГК також йде в ногу з часом та наприкінці 2018 року розробила для своїх клієнтів сервіс, що допомагає споживачам швидко дізнаватись інформацію про стан особового рахунку

7104ua у Viberстав шостим дистанційним онлайн сервісом для споживачів газу. За три місяці перевагами нової послуги вже встигли скористатися понад 40 тисяч клієнтів газових компаній. Завдяки зручному інтерфейсу в паблік акаунт 7104ua спожи­вач може легко додати до 5 особових рахунківта мати доступ до даних в будь-яку хвилину.

Користування сервісом 7104ua максимально просте. Необхідно відкрити меню додатку Viber, обрати розділ меню "QR-код", навести камеру смартфону на зображення з кодом. Після цього клієнт потрапить до необхідного паблік акаунту.

Для подальшої роботи споживачу потрібно підписатись на акаунт 7104ua, додати свій особовий рахунок. Для цього знадобиться вказати:

  • номер особового рахунку (в системі постачальника)
  • суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу

Меню чат-боту доступне для користувача та має лише 3 пункти.

В розділі Платежі клієнти можуть переглянути історію оплат та сплатити за газ онлайн за допомогою платіжної системи iPay MasterPass. Щоб здійснити оплату, потрібно підтвердити свій номер мобільного телефону. Щоб змінити номер, необхідно натиснути «Ні» і вказати інший.

Якщо ви вперше сплачуєте за допомогою MasterPass, то після підтвердження номеру ви отримаєте повідомлення з посиланням. Перейшовши за ним, можна додати платіжну картку та сплатити необхідну суму.

За допомогою розділу Показання можна швидко та зручно передати показання лічильника газу. Крім того, можна переглянути історію попередніх показань.

В розділі Стан клієнт може перевірити поточний баланс за своїм особовим рахунком та, не виходячи з розділу, сплатити за газ онлайн.


Джерело статті: “http://www.litsa.com.ua/read/46295”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)