Поліція розкрила вбивство ювеліра в Києві, затримано трьох осіб

Поліція розкрила вбивство ювеліра в Києві, затримано трьох осіб — фото

Київ Оперативний

Ювеліра застрелили в машині

Київ Оперативний


Поліція розкрила вбивство ювеліра Сергія Кисельова в Києві.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, затримані три людини 1969, 1970 і 1975 р.н., які об’єктивно підозрюються в причетності до вбивства. Один з них вже мав судимість і співпрацював з потерпілим.

За даними слідства, вбивство скоїли з корисливих мотивів.

Під час обшуків вилучили два пістолети ПМ, більше 1000 патронів різного калібру і чотири ручні гранати Ф1 і РГД-5, а також твори мистецтва, серед яких імовірно картина Поля Сіньяка Порт Ла-Рошель.

"У одного з підозрюваних речей виявили кілька картин. Одна з них схожа на картину, яка в минулому році викрадена у Франції з музею в місті Нансі. Це картина 1915 року художника Поля Сіньяка Порт Ла-Рошель. Її вартість 1,5 мільйона доларів. Ще не відомо, чи є вона оригіналом, буде призначена мистецтвознавча експертиза", — додав Аваков.

Нагадаймо, вранці 5 березня в Дніпровському районі Києва в автомобілі Mercedes було виявлено тіло застреленого чоловіка. Свідки розповіли, що в припаркованому автомобілі пролунав постріл, після чого з машини вибіг невідомий і зник.

За словами очевидців, загиблого застрелив невідомий у формі, схожій на "поліцейську".

ЗМІ повідомили, що вбитий — засновник ТОВ ЮВК-Агат Сергій Кисельов, який в розпал скандалу з "діамантовими прокурорами" стверджував, що впізнав в діамантах прокурорів свої. Нібито вони були вилучені у нього на початку серпня 2010 року під час обшуків.

У поліції повідомили, що вбитий — киянин, 1960 року народження, який займався ювелірним бізнесом.

У Генеральній прокуратурі України заявили, що Сергій Кисельов не мав процесуального статусу в кримінальній справі "діамантових прокурорів".

За словами керівника Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка, убитий проходив у справі про зникнення коштовностей, про які стало відомо після обшуків у "діамантових прокурорів".


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/policiya-rozkrila-vbivstvo-yuvelira-v-kiyevi-zatrimano-troh-osib-50016662.html”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)