Люксембург відмовився подавати протест на рішення УЄФА у справі Мораеса

Люксембург відмовився подавати протест на рішення УЄФА у справі Мораеса

Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко повідомив про те, що Федерація футболу Люксембургу (ФФЛ) не подаватиме протест на рішення Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) про правомірність участі за національну команду України Жуніора Мораеса в матчах відбору на чемпіонат Європи-2020 проти збірних Португалії та Люксембургу.

"Правда — наша! Вчора отримав офіційний лист від Федерації футболу Люксембургу з підписом президента Паула Філіпа і віце-президента Жан-Жака Шонкерта. Люксембурзькі колеги повідомляють, що не будуть оскаржувати в Спортивному арбітражному суді в Лозанні рішення Контрольно-дисциплінарного органу та Апеляційного комітету УЄФА про те, що участь Мораеса в матчах збірної України у відборі Євро-2020 проти збірних Люксембурга і Португалії була правомірним. Сподіваюся і впевнений, що і наші колеги і друзі з Португалії приймуть таке ж рішення. готують ся до наступного матчу з Литвою і віримо в нашу перемогу! Слава Україні!", — написав Павелко в Facebook.

Нагадаймо, Апеляційний комітет УЄФА відхилив скаргу федерацій футболу Португалії та Люксембургу у справі легітимності виступу натуралізованого Жуніора Мораеса за збірну України в матчах відбору Євро-2020. Після стартових матчів відбіркового раунду Євро-2020 Федерації футболу Португалії та Люксембургу подали протести на участь в цих поєдинках Мораеса, який отримав українське громадянство. Обидва протесту були відхилені Дисциплінарним комітетом УЄФА, після чого заявниками була подана апеляція.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2744226-luksemburg-vidmovivsa-podavati-protest-na-risenna-uefa-u-spravi-moraesa.html”

Банк Русский стандарт минирование  состояние здоровья   Вадим Пристайко   Нидерланды Проект Моя школа общеобразовательная школа № 1 ООШ №1 убийство в Борисполе Джіджі Хадід дивізія станція переливання крові газовй балончик Одиозный схемщик Владимир Токарев: компромат премиальный сегмент новая модель Казахский «дон» рвется к мировому наркогосподству Ставленник Левочкина в Раде Иван Фурсин и его одесские схемы Алкоголик и коррупционер Александр Данильчук желает получить по мандату РУСТЭМ МАГДЕЕВ И РИНАТ ХАЙРОВ РАЗВОРОВАЛИ БЮДЖЕТ БЕСПИЛОТНИКА Андора скелеты Виктора Олерского Падальщик с мордой свиньи: политический портрет Александра Гереги СТАНИСЛАВ КОНДРАШОВ И ДЕНИС ВОРОНЕНКОВ: В УБИЙСТВЕ ЭКС-ДЕПУТАТА ПОДОЗРЕВАЮТ ПАРТНЕРА Андрей Костин слил видео своих утех с Наилей Аскер-Заде КАК АМЕРИКАНСКОЕ ИЗДАНИЕ РАЗВЕЛА НА ДЕНЬГИ УКРАИНСКОГО АФЕРИСТА С NOOSPHERE VENTURES. Ролевые игры Андрея Костина и Наили Аскер-Заде гардероб уличная мода Артем Чайка

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)