"Прокиньтеся! Це ж безкультур’я!" У Криму збунтувалися через дикість туристів

В анексованій Євпаторії (Крим) обурилися поведінкою туристів на вулиці, які використовують пам’ятки не за призначенням.

Про інцидент написала Євгенія К. в співтоваристві "Євпаторія: сьогодні" в соцмережі Facebook.

"Приїхали на театральну площу, біля бібліотеки, на левах фотографуються верхом, на постаменті Пушкіну висить дитина, висить внизу, тому що бюст на двометровій висоті, так би, мабуть, на голову заліз... йдемо по Дувановській, повз музей, на гарматах фотографуються верхом великі і малі... на якорі – верхи, мій старший, бачачи це, теж хоче залізти на гармату, кажу голосно привселюдно, що це не культурно, він таки не мавпа, яка лазить по деревах, а якщо мавпа, то йому не місце в місті!" – зазначила вона.

Туристи в Євпаторії

Туристи в Євпаторії

"Євпаторія: сьогодні", Facebook

Новини
"Вкладають скрепи!" У ЗСУ показали "військових" дітей із Криму
Туристи в Євпаторії

Туристи в Євпаторії

"Євпаторія: сьогодні", Facebook

"Далі на кожному фонтані, на кожній скульптурі висять і сидять верхи... зробили коло, вийшли на паралельну вулицю, де стоять дитячі мультяшні герої, дуже милі, ніхто не може пройти повз, всі садять дітей або діти самі вже на них лізуть для фото.... Люди! Прокиньтеся! Це ж абсолютне безкультур’я! Ви опустилися! Які манери ви прищеплюєте дітям? У колоні машин в Євпаторію і з міста, половина номерів кримські! А ще засмутило, що в фонтанах так і миють ноги", – додала Євгенія.

У коментарях користувачі прокоментували масове безкультур’я. "Це нащадки Шарикова", "У галявини казок скульптура оленів так і стоїть з обламаними рогами. Чекає результату", "В Євпаторію з таким обслуговуванням вищий світ не поїде", – зазначили вони.

"Прокиньтеся! Це ж безкультур’я!" У Криму збунтувалися через дикість туристів
"Прокиньтеся! Це ж безкультур’я!" У Криму збунтувалися через дикість туристів

Як повідомляв OBOZREVATEL, в окупованому Криму жорстко критикують громадян Російської Федерації, які вирішили переїхати на півострів.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш "Telegram"-овий канал

Читайте всі новини по темі "Анексія Криму" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/prokintesya-tse-zh-bezkulturya-u-krimu-zbuntuvalisya-cherez-dikist-turistiv.htm”

Жилстройсбербанк висміяли Банк Русский стандарт минирование  состояние здоровья   Вадим Пристайко   Нидерланды Проект Моя школа общеобразовательная школа № 1 ООШ №1 убийство в Борисполе Джіджі Хадід дивізія станція переливання крові газовй балончик Одиозный схемщик Владимир Токарев: компромат премиальный сегмент новая модель Казахский «дон» рвется к мировому наркогосподству Ставленник Левочкина в Раде Иван Фурсин и его одесские схемы Алкоголик и коррупционер Александр Данильчук желает получить по мандату РУСТЭМ МАГДЕЕВ И РИНАТ ХАЙРОВ РАЗВОРОВАЛИ БЮДЖЕТ БЕСПИЛОТНИКА Андора скелеты Виктора Олерского Падальщик с мордой свиньи: политический портрет Александра Гереги СТАНИСЛАВ КОНДРАШОВ И ДЕНИС ВОРОНЕНКОВ: В УБИЙСТВЕ ЭКС-ДЕПУТАТА ПОДОЗРЕВАЮТ ПАРТНЕРА Андрей Костин слил видео своих утех с Наилей Аскер-Заде КАК АМЕРИКАНСКОЕ ИЗДАНИЕ РАЗВЕЛА НА ДЕНЬГИ УКРАИНСКОГО АФЕРИСТА С NOOSPHERE VENTURES. Ролевые игры Андрея Костина и Наили Аскер-Заде гардероб

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)