На Донбасі українські бійці знешкодили групу диверсантів

<p>Підрозділ, що виконує завдання на спостережних постах, захопив зброю диверсантів</p> — На Донбасі українські бійці знешкодили групу диверсантів

Підрозділ, що виконує завдання на спостережних постах, захопив зброю диверсантів

Фото: Facebook Операція об’єднаних сил
Ворог після бою розпочав відхід, втративши двох бойовиків вбитими та двох пораненими


На Маріупольському напрямку українськими бійцями було відбито напад диверсійно-розвідувальної групи ворога.


Про це повідомляється на сторінці Операції об’єднаних сил у Facebook.


«О 20.00 15 квітня ворог розпочав масований обстріл наших позицій на Маріупольському напрямку. Під прикриттям вогню розпочала висування ворожа диверсійно-розвідувальна група, яка мала на меті знищити спостережні пости та в подальшому вийти в тил наших підрозділів», — розповіли у штабі.


Зазначається, що о 20.39 особовим складом спостережних постів було помічено висування диверсійно-розвідувальної групи противника у складі 12 осіб.


«Вогнем із стрілецької зброї просування ворога було припинено. Зав’язався бій. Спостережні пости були підтримані вогнем зі взводних опорних пунктів засобами вогневого ураження батальйону», — заявили у штабі.


Повідомляється, що в результаті ворог розпочав відхід, втративши двох бойовиків вбитими та двох пораненими.


Підрозділ, що виконує завдання на спостережних постах, захопив зброю диверсантів та карту з відміченим в глибині української оборони об’єктами, на яких було сплановано диверсії.


Нагадаймо, у понеділок, 15 квітня, бойовики на Донбасі 12 разів порушили режим припинення вогню, при цьому чотири рази застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння – міномети калібрів 120 та 82 мм.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/na-donbasi-ukrajinski-biyci-zneshkodili-grupu-diversantiv-586425.html”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)