Колесніков: сільській медицині не обійтися без серйозної фінансової підтримки з Держбюджету

Сільська медицина в Україні вкрай потребує фінансової підтримки з Державного бюджету.

Про це заявив прем’єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки в Донецьку область. У селі Гришине Покровського району опозиціонер відвідав місцеву амбулаторію, повідомляє прес-служба "Опозиційного блоку".

Гришинці подякували Колеснікову за внесок в розвиток краю та ухвалили рішення висунути його кандидатом у народні депутати за 49 виборчим округом (Донецька область). Опозиційний прем’єр в свою чергу пообіцяв зробити все можливе для виправлення помилок, які за п’ять років допустила в медицині влада, яка йде.

"Медики – це практично святі люди, як і вчителі. Незважаючи на практично мізерну зарплату, всі 28 років незалежності вони залишалися на своїх місцях і лікували людей", – зазначив Колесніков.

Борис Колесніков

Борис Колесніков

Прес-служба "Опозиційного блоку"

За словами опозиційного прем’єр-міністра, в нинішніх умовах сільській медицині не обійтися без підтримки з Державного бюджету. "У Бельгії, якщо ви відкрили в селі навіть невеликий супермаркет, уряд вам компенсує всі витрати. Будувати там супермаркет не вигідно. Там немає купівельного попиту. Але ви подбали про селян, а значить, держава компенсує вам витрати. Така політика необхідна й Україні", – підкреслив прем’єр-міністр Опозиційного уряду.

Крім того, Колесніков упевнений, що в майбутньому українська охорона здоров’я перейде на роботу за принципом медичного страхування.

"Страхова медицина – це догма для сучасного світу. Жодна людина сам по собі не в змозі оплатити всі медичні послуги. Для цього створюється простий "трикутник": пацієнти, лікарня і фінансовий центр. Пацієнт завжди йде в лікарню, а оплачує всі послуги фінансовий центр. Те, про що говорить Уляна Супрун, вказує на те, що вона, м’яко кажучи, не фахівець в цьому питанні", – заявив опозиційний політик.

За словами Колеснікова, європейський рівень життя в Україні можна досягти винятково наполегливою працею.

"Всім подобається європейський рівень життя. Але він досягнутий каторжною працею кількох поколінь: з 1945 по середину 1970-х. Цього не потрібно боятися. Нічого неможливого немає. 29 років тому всі сміялися над поляками і говорили, що це – не нація, а професія. Подивіться на Польщу зараз. Люди щасливі, вони побудували нову країну, залучили інвесторів, у них немає ніяких продажних суддів. Це – найголовніше", – підсумував Колесніков.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/kolesnikov-silskij-meditsini-ne-obijtisya-bez-serjoznoi-finansovoi-pidtrimki-z-derzhbyudzhetu.htm”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)