Золоте пальне для «Укрпошти»

Золоте пальне для «Укрпошти»
Золоте пальне для «Укрпошти»

У «Віснику державних закупівель» за 8-12 вересня опубліковано повідомлення про результати тендера УДППЗ «Укрпошта» на загальну суму 28,88 млн. грн. з ТОВ «Техойл». Було закуплене дизельне паливо – 1386,00 тис.л, бензин А-92 – 494,00 тис.л, бензин А-95 – 80,00 тис.л.

15 серпня «Укрпошта» за результатами тендерів також уклала низку угод на постачання палива з ТОВ «Техойл». Загальна сума договорів тоді склала 66,21 млн. грн. По двох закупівлях із трьох «Укрпошта» ціни за літр оприлюднила, по третій – ні.

Паливо у ТОВ «Техойл» «Укрпошта» замовляє уже не вперше, у квітні фірма отримала аналогічне замовлення на 82,0 млн грн, в червні на 16,39 млн грн., в серпні на 66,21 млн. грн.

Загалом, фірма почала вигравати тендери «Укрпошти» ще з 2011 р., отримавши за цей час підрядів на постачання пального на 284,19 млн. грн. Окрім «Техойла» у тендерах «Укрпошти» також бере участь низка інших фірм, втім в 2014 р. тендери на постачання паливо-мастильних матеріалів (ПММ) виграє лише ТОВ «Техойл».

Після проведення тендерів, ціна для «Укрпошти» збільшується ще на 10% шляхом укладання додаткової угоди з «Техойлом» — нібито через зростання ціни пального на ринку.

І ще цікава інформація: в «Техойл» відсутні власні АЗС на території України, тому транспорту «Укрпошти» доводиться заправлятися на "партнерських" АЗС цього постачальника — до яких в деяких областях автівкам доводиться діставатися аж за 100 км від гаражів. Наприклад, в Черкаській області лише дві "партнерські" АЗС — одна від фірми "Укр-Петроль" і одна від якогось ПП "Друг".

Але й не на всіх "партнерських" АЗС, зазначених в договорах з "Техойлом", відпускають паливо за талонами "Техойлу". А там де відпускають, можна отримати лише обмежену кількість палива. І це ще добре коли можна отримати, адже багато техойлівських талонів "партнери" визнають недійсними, посилаючись на їх відсутність в базі.

Ось так і мотається транспорт «Укрпошти» далеченько заправлятися туди-сюди, набігає кілометраж, зношується, б’ється, витрачає зайве пальне, водії на пізніше заправляють бензин в каністри... Але керівництву «Укрпошти» дуже "зручно" працювати з "Техойлом", адже всі фінансові схеми давно відпрацьовані і відкати справно повертаються. А незручності для водіїв, спрацьовування автомобілів, холостий пробіг і пальне за ціною золота — керівників-шахраїв жодним чином не турбують.

Фірма «Техойл» зареєстрована у Києві в 2007 році і належить 42-річному одеситові Віталію Пащенку. До кінця 2011 р. до складу власників також входив киянин Тимур Лісовий, який наразі лишається власником однойменного торгового дому. А закупівлі пального за завищеними цінами з давних давен організовує голова комітету з конкурсних торгів "Укрпошти" досі не люстрований член арбузівської команди Кліонський Олександр Маркович (нещодавно його призначено директором з технічної політики, проте він дотепер опікується тендерами).

До перемоги Майдану ТОВ "Техойл" за три роки поставило "Укрпошті" пального на суму 106,95 млн. грн, здебільшого програючі тендери бізнес-партнерам сім’ї Януковича. Проте з березня 2014 тендери стабільно виграє ТОВ "Техойл".

  • 26 березня 2014 «Укрпошта» за результатами тендерів уклала низку угод з ТОВ "Техойл" на постачання палива на загальну суму 82,14 млн грн.
  • В червні ТОВ «Техойл» виграло тендер на загальну суму 16,39 млн грн. на поставку "Укрпошті" 741,4 тис. л бензинів А-92, 112,2 тис. л -А-95 і 255,9 тис. л ДП. Договір було акцептовано 17 червня.
  • 15 серпня «Укрпошта» за результатами тендерів уклала низку угод на постачання палива з ТОВ «Техойл». Загальна сума договорів тоді склала 66,21 млн. грн.

Конкурентами «Техойлу» на цих тендерах була низка інших компаній, які пропонувалі ПММ за нижчими цінами, проте "Укрпошта" надавала перевагу ТОВ "Техойл".

Джерело: http://ukrpochta.blogspot.com/2014/09/Zolote-palne-dlya-Ukrposhty.html


жара погода прогноз US economy China economy China-US relations Варшавська АС \"Західна\" Никопольский завод ферросплавов Дубовка Премьер-министр РК Кому достанется киевский главк СБУ? КАК ТОКАРЕВ КАПИТАЛ В СЛЕПОЙ ТРАСТ ОТПРАВЛЯЛ Токарев Владимир Александрович готовится сесть по жадности или повыситься по службе Europe migrant crisis живе на широку ногу що не пройшов переатестацію Заступник головного слідчого Нацполіції «Новое лицо» старой коррупции - Алла Гинак Юрий Шаповалов: экс-регионал как «новое лицо» в политике объем торгов CryptoCompare Инна Чуйко снова станет техническим кандидатом для регионалов Фирма жены директора Института судебных экспертиз подозревается в контрабанде Контрабандные деньги уходят на поддержку Правого сектора в Украине Саттаров Замглавы АП Украины Дмитрий Шимкив: деньги Сороса плюс майкрософтизация всей страны. ЧАСТЬ 2   женщина Honour killing Удар США по Кремлю — сюто «золотого мальчика» Сергея Курченко Революция имени Кенеса Ракишева. Олигарх оплачивает беспорядки Serious banks refuse to cooperate with the Kazakh oligarch

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)