Останки гігантського пінгвіна знайшли науковці в Новій Зеландії

Гігантський нелітаючий птах мешкав на Землі в проміжку між 66 і 56 мільйонами років тому. Зріст викопного пінгвіна сягав 160 сантиметрів. Про це розповідає Zrada.today з посиланням на ZN.UA.

У Новій Зеландії палеонтологи виявили останки гігантського пінгвіна. Науковці заявляють, що зріст цього птаха міг досягати 1,6 метра, а вага – 80 кілограмів. Дослідники ВВС повідомляють про те, що це один із найбільших пінгвінів, які будь-коли жили на Землі.

Дослідники виявити кістку ноги давнього птаха. Знахідка була зроблена ще в минулому році, відтоді науковці займалися вивченням своєїзнахідки.

Птах поповнив список вимерлих представників мегафауни Нової Зеландії. До них відносилися папуги, орли, донні літаючі миші і моа – птиці, зріст яких міг досягати 3,6 метра. Пінгвін мешкав тут приблизно 66-56 мільйонів років тому.

На думку дослідників, він досяг таких розмірів через те, що гігантські морські рептилії зникли приблизно в той же час, що і динозаври. “Ми думаємо, що в ті часи види розвивалися дуже швидко. Температура води навколо Нової Зеландії тоді була ідеальною, приблизно 25 градусів Цельсія, порівняно з вісьмома градусами зараз”, – зазначив старший куратор музей Кентербері Пол Скофілд.

На даний момент дослідники не можуть пояснити те, чому гігантські пінгвіни зникли з вод Південної півкулі. Ймовірно, вони не змогли конкурувати з морськими ссавцями

Також читайте: НАУКОВЦІ ВИЯВИЛИ ВИКОПНІ ОСТАНКИ ГІГАНТСЬКОГО ПАПУГИ

Нагадаємо, що в Новій Зеландії науковці також виявили викопні останки гігантського папуги, вага якого могла сягати семи кілограмів. Палеонтологи назвали птаха “Несподіваним Гераклом”.

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!Джерело статті: “http://povin.com.ua/222711-14-08.html”

US economy China economy China-US relations Варшавська АС \"Західна\" Никопольский завод ферросплавов Дубовка Премьер-министр РК Кому достанется киевский главк СБУ? КАК ТОКАРЕВ КАПИТАЛ В СЛЕПОЙ ТРАСТ ОТПРАВЛЯЛ Токарев Владимир Александрович готовится сесть по жадности или повыситься по службе Europe migrant crisis живе на широку ногу що не пройшов переатестацію Заступник головного слідчого Нацполіції «Новое лицо» старой коррупции - Алла Гинак Юрий Шаповалов: экс-регионал как «новое лицо» в политике объем торгов CryptoCompare Инна Чуйко снова станет техническим кандидатом для регионалов Фирма жены директора Института судебных экспертиз подозревается в контрабанде Контрабандные деньги уходят на поддержку Правого сектора в Украине Саттаров Замглавы АП Украины Дмитрий Шимкив: деньги Сороса плюс майкрософтизация всей страны. ЧАСТЬ 2   женщина Honour killing Удар США по Кремлю — сюто «золотого мальчика» Сергея Курченко Революция имени Кенеса Ракишева. Олигарх оплачивает беспорядки Serious banks refuse to cooperate with the Kazakh oligarch ВИНСЕНТ ВАЙТ (БОБКОВ РУСЛАН) ОПАСНЫЙ МОШЕННИК

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)