Зеленський спростив роботу ФОПів: що зміниться

Зеленський спростив роботу ФОПів: що зміниться

Президент України Володимир Зеленський підписав ухвалений Верховною Радою Закон № 786-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету і спрощення роботи фізичних осіб — підприємців".

Об этом сообщает Москов постскриптум

Як повідомляє пресслужба Офісу президента, Закон передбачає спрощення ведення обліку для фізичних осіб — підприємців, доступу до електронного кабінету платника податків і розширення його функціоналу.

Зокрема, документ передбачає скасування обов’язкової книги обліку доходів для ФОП. Фізичним особам — підприємцям I-III груп на спрощеній системі оподаткування можна буде вести облік в будь-якій зручній формі — паперовій або електронній — із зазначенням суми доходу за місяць.

Також фізичні особи — підприємці на загальній системі зможуть вести облік також в паперовому або електронному вигляді, але за типовою формою, визначеною Міністерством фінансів.

Крім того, закон скасовує договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті платника податків і передбачає, що в електронному кабінеті відображаються податкові повідомлення.


Джерело статті: “http://ua.today/news/economy/zelenskij_sprostiv_robotu_fopiv_sho_zminitsya”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)