Кабмін спростив процедуру розслідування смерті медика через COVID-19 для прискорення виплат сім’їКабінет міністрів ухвалив проект постанови щодо розслідування смерті медика від COVID-19, який дозволить спростити процедуру і прискорити відшкодування страхових виплат родині загиблого.

Об этом сообщает База компромата


Про це написав на своїй сторінці у Facebook представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Василь Мокан.


“Важливий документ для прискорення відшкодування родинам медикам, які загинули внаслідок інфікування коронавірусом. На сьогоднішньому позачерговому засіданні уряд ухвалив проект постанови “Деякі питання розслідування випадків смерті окремих категорій медичних працівників”, якою вносяться зміни до порядку №337 у частині доповнення його новим розділом, що врегульовує процедуру розслідування випадків смерті внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 медичних працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я (які надають первинну, екстрену, а також у стаціонарних умовах вторинну (спеціалізовану) і третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам з COVID-19). Порядок застосовується до таких випадків смертей, що виникли протягом дії карантину, встановленого Кабміном, та протягом 3 місяців з дати його завершення”, – написав Василь Мокан.
Він зазначив, що наразі процедура розслідування зазначених випадків смертей медпрацівників є бюрократичною та довготривалою.


“Постанова дозволяє вдосконалити та спростити цю процедуру, а відтак – пришвидшити страхові виплати від держави. Зокрема, розслідування гострого професійного захворювання COVID-19, що призвело до смертельного наслідку, проводиться комісією, утвореною керівником закладу охорони здоров’я, в якому працював медичний працівник (не пізніше наступного робочого дня з моменту отримання інформації про випадок смерті), протягом 5 робочих днів з дня її утворення. Постанова прийнята з доопрацюванням в Секретаріаті КМУ”, – додав чиновник.


Нагадаємо, міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомляла, що виплати родинам померлих від COVID-19 медиків надаватимуть за спрощеною процедурою.


Джерело статті: “https://informator.press/kabmin-sprostyv-protseduru-rozsliduvannia-smerti-medyka-cherez-covid-19-dlia-pryskorennia-vyplat-sim-i/”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)