2020 рік став найспекотнішим за всю історію спостережень, – NASAАмериканське космічне агентство NASA заявило, що 2020 рік став найспекотнішим за всю історію спостережень, з невеликим відривом обійшовши 2016 рік.

Об этом сообщает Преступная Россия


Як повідомляє The Guardian, середня світова температура суші і океану в 2020 році була найвищою з коли-небудь виміряних, перевершивши попередній рекорд, встановлений в 2016 році, менш ніж на одну десяту градуса, передає Суспільне.


За даними агентства, причинами такого результату є кліматична криза, урагани, забруднення повітря, діяльність людини та велика кількість лісових пожеж. Попри невеликий відрив від 2016-го, дані продемонстрували головний показник змін клімату — підвищення температури.


Так, усі сім найспекотніших років у світі за всю історію спостережень припадають на період з 2014 року, а десять найспекотніших років припадають на останні 15 років. Вже 44 років поспіль глобальні температури перевищують середні значення за ХХ століття.


Учені заявили, що середня температура буде продовжувати зростати і це не є “новою нормою”. Крім того, як показують наукові дослідження 2020 року, кліматична криза радикально змінює екологічні процеси в усьому світі.


Видання зазначило, що у 2020 році середньорічна протяжність морського льоду в Арктиці становила 3,93 мільйона квадратних миль, що є найнижчим показником за всю історію спостережень у порівнянні з 2016 роком, тоді як океани були “безпрецедентно теплими”. Середньорічний сніговий покрив у північній півкулі був четвертим за величиною за всю історію спостережень.


Джерело статті: “https://cometa.news/ekonomika/2020-рік-став-найспекотнішим-за-всю-істор/”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)