СПЕЦ ПО РЕЙДЕРСТВУ ТА ВІДЖИМУ ІВАН ГРАНЦЕВ

Не часто в кримінальних зведеннях пригод в якості потерпілих фігурують адвокати. Професійна обережність і знання законів надійно оберігають їх від попадання в неприємні ситуації.

Одного разу відомого київського адвоката Івана Гранцеву зловмисники нанесли побої. Нападники виявилися мешканцями підворіття, а відомими в Києві політиками і бізнесменами.

Бої без правил між адвокатом і депутатами

Депутата міської ради Дениса Комарницького затримали по гарячих слідах події. Рукоприкладство пізніше було оцінено судом на 2 роки умовного терміну. Його спільник зять міського голови Леоніда Черновецького бізнесмен і народний обранець В’ячеслав Супруненко зумів сховатися від правосуддя. Били Івана Гранцева не з несподівано спалахнула особистої неприязні. Кривдники адвоката холоднокровно розправилися з ним за створення перешкод у бізнесі. Вичерпавши всі аргументи, вони в якості останніх доводів використовували кулаки. Іван Гранцев давно став неодмінним учасником багатьох корпоративних конфліктів, в основі яких лежить боротьба за власність. Оточення «Льоні-космосу» Черновецького теж було не проти скористатися високим становищем свого патрона, але спритний Гранцев зумів кілька разів їх випередити.

Сталася сутичка адвоката, депутата і бізнесмена давно, але Іван Гранцев ніяких висновків з подій не зробив, не залишивши свій небезпечний для здоров’я промисел рейдера. Нащадок батьків-технічних інтелігентів, сам схильний до наукової діяльності, кандидат юридичних наук незбагненною волею долі більшу частину свідомого життя займався поданням у суді інтересів нечесних бізнесменів, які хотіли відібрати власність ближнього. Отримавши юридичну освіту в Київському університеті імені Шевченка, молодий аспірант спочатку присвятив себе науковій діяльності. У 1999 році він вперше застосував накопичені знання на практиці, перейшовши на роботу в Управління корпоративних фінансів Державної комісії з цінних паперів. Трохи набивши руку на відстеження фінансових потоків і дізнавшись деякі особливості застосування чинної законодавчої бази в спірних питаннях про права власності, Гранцев у тридцять років став партнером юридичної компанії «Корпоративні технології». Надалі юрист-практик заснував іменну компанію «Гранцев і партнери», а також знайшов час для активної участі в діяльності ще однієї юридичної структури ─ АТ «Колегія правозахисників». Іван Гранцев тісно співпрацював з фірмами «Бондарчук, Кизич, Чібісов і партнери» та ТОВ «Всеукраїнський реєстратор», очолюваної рідним братом Дмитром.

Читайте також:   "Мідні труби" Ігоря Алтушкина

Розділ рейдерської науки

На специфічному мовою фахівців з корпоративного права адвокат Гранцев зосередився на «м’якому» рейдерстві. Так називається робота щодо документального супроводу атак на чужі активи і представлення інтересів клієнтів у суді. Особливо цінується серед професіоналів можливість закулісно домовлятися із суддями. Цим якістю адвокат повною мірою володів. Наближені Леоніда Черновецького побили його за участь у захопленні офісу ЗАТ «Книга» в центрі Києва. Здача приміщення в оренду щомісяця обіцяла власникові до $600 тис. Комерційна вартість площ перебувала в «вилці» від $3 млн до $5 млн. Можна вважати, що Гранцев легко відбувся. За такі гроші цілком можна було втратити життя. Враховуючи, що одночасно адвокат посприяв «віджимання» офісу ЗАТ «Київсоюзшляхпроект», розміщеного по сусідству з ЗАТ «Книга», можна впевнено стверджувати про наявність над його головою в момент народження щасливої зірки.

Мошенничество ООО \"КарелияГранит\" при продаже памятников на кладбища Загід Краснов: від бандита до депутата Помпео  Альфа Ромео Торо Россо Феррари ПАРКування Соборного Сайт купівлі квитків матчі збірної України заявив про атаку Олимпиада-2020 в Токио A quarter of a billion from MIZ group to Fat and Grisha Sliced трансплантація Американцы в шоке от зарплаты Евгения Кравцова! Алеся Кафельникова попала в психушку Далее: https://uznayvse.ru/zvezdyi/87424.html землетруси Валерий Понепалюк: главный политический флюгер Котовска Экстрасенсорные развлечения под шефством ГУЭБиПК-Узденова В большую политику лезет коммунистка-регионалка Татьяна Корост дети-аутисты Экс-губернатор Буковины Владимир Кулиш снова предал хозяев и убежал к новым новости Львова Павел Елизаров оффшорный контракт Новые аферы старого пирамидостроителя Игоря Мазепы aerocool Бахтеева выиграла борьбу за Гослекслужбу Вецкаганс Сочинский клан делится «уникальным» опытом Райвіс Вецкаганс

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)