Генпрокурор звільнив свого першого заступника

Генпрокурор звільнив свого першого заступника

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка звільнив з посади свого першого заступника та начальника департаменту Генеральної прокуратури Юрія Севрука. Про це повідомляє пресслужба ГПУ.

Також, новий генпрокурор звільнив начальника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Володимира Бедриківського.

"Керуючись ст. 9 Закону України "Про прокуратуру", генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав накази про звільнення з посад першого заступника генерального прокурора України Ю. Севрука, начальника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності генеральної прокуратури України В. Бедриківського", — йдеться у повідомленні.

Нагадаймо, 11 вересня Рябошапка призначив колишнього нардепа Віктора Чумака своїм заступником. Чумак обійматиме посаду заступника генерального прокурора — головного військового прокурора. Його кандидатуру погодив президент України Володимир Зеленський.

Відео Генпрокурор Рябошапка звільнив з посади головного військового прокурора Матіоса

Донині він був заступником генпрокурора і головним військовим прокурором. Це повідомлення з’явилось на сайті відомства. Матіоса направили у розпорядження Міноборони для вирішення питання подальшого проходження військової служби.

Генпрокурор Рябошапка звільнив з посади головного військового прокурора Матіоса
ТСН. 12:00
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/genprokuror-zvilniv-svogo-pershogo-zastupnika-1409949.html”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)