Експерти назвали найнебезпечніші країни для туризму: «будьте обережні»

Фахівці назвали найнебезпечніші країни для туризму.

На першому місці в цій антирейтиге є Ангола, передає портал Хроніка.інфо. У цій країні нещодавно була громадянська війна, а зараз розгул злочинності. Туристам, які вирішили відвідати країну, не варто виставляти напоказ своє майно, наприклад надягати цінні речі.

Другою державою є Пакистан — джерело безлічі захворювань. Без вакцинації туди взагалі не можна потрапляти, інакше можна захворіти хворобами від поліомієліту до холери. Також в державі є тероризм.

Також будьте обережні, якщо ви вирішили поїхати в Бутан. Турбуючись про нетронутости місцевої культури та пам’яток, уряд суворо контролює сферу туризму. До всього іншого, мандрівники змушені оплачувати високу мито за кожен день свого перебування в країні.

Саудівська Аравія — це країна переважно для ісламського туризму. Сюди їздять мусульмани з усього світу для здійснення обов’язкового паломництва в Мекку. Не варто забувати, що в цій країні є смертна кара і досить жорстоке законодавство.

Раніше повідомлялося, що експерт з туризму розкрив секрети дешевого відпочинку за кордоном. Так, за словами директора Центру розвитку туризму України Володимира Царука, щоб спланувати недорогу поїздку за кордон, варто враховувати сезон і в залежності від нього вирішувати – звертатися до туроператору або їхати самому. Експерт радить купувати квитки в міжсезоння — так є шанс заощадити.

«Якщо ви хочете поїхати влітку, то краще взяти туристичний пакет у оператора — так буде надійніше і дешевше. Якщо ви хочете поїхати в міжсезоння до точки з масовим туризмом, то краще маршрут складайте самі. Дешево брати квитки в міжсезоння», — сказав він.

Комаровський розповів, у яких випадках гикавки треба бігти до лікаря: важливо знати
Суспільство


Джерело статті: “http://povin.com.ua/187754-16-04.html”

роскошная яхта отдых моряков досуг моряка \"ТАТАРСКАЯ ОРДА\" МАГДЕЕВЫХ ОККУПИРУЕТ ШВЕЙЦАРИЮ Полтавский нардеп Руслан Богдан и его коррупционный след изнасилование 2-летней девочки карлос такам Марионетка Олега Медуници Александр Бойко и амбиции нардепа ТО «Расследования» UA: Перший Общественное Следующий Павел Ливинский? В ПАО «Россети» начались массовые аресты Яготин Снежана Бабкина Сергей Бабкин Степан Гавриш: биоргафия политической проститутки Пятая колонна: Роман Мацола и любимое пиво Путина Как просрать все. Рецепт Александра Турченяка Павел Ливинский устроил попойку на 500 тысяч долларов за счет «Россетей» Михаил Пластун купил диссертацию на тему борьбы с коррупцией леді гага Гага стосунки Власти Москвы перевели 6 млрд рублей фирме мафии «Меркатор» гаманець Пять социальных инициатив Станислав Кондрашов неожиданно «всплыл» в деле Дениса Вороненкова оновлення кліпи Путин и Запад. И где-то между ними - Кенес Ракишев

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)