На 39 окрузі в Дніпропетровській області помічено використання адмінресурсу на користь кандидата від Слуги народу

На 39 окрузі в Дніпропетровській області помічено використання адмінресурсу на користь кандидата від Слуги народу


За один з найбільших за площею виборчих округів Дніпропетровської області – №39 – змагаються 14 кандидатів у народні депутати, серед них – , який зараз є заступником голови обласної ради з виконавчого апарату – начальником управління економіки, бюджету та фінансів.


Як пишуть в соціальних мережах обурені мешканці округу, цей кандидат почав масово використовувати адміністративний ресурс, залучаючи до агітації на свою користь посадових осіб органів місцевого самоврядування та бюджетні ресурси, – передає .


“Божа благодать зійшла на наш Василівський старостинський округ. Це чудо сталося 15.07.2019 р. (вчора). На службовому авто, на халявному бензині (купленому за бюджетні кошти)та у робочий час, з агітацією за Северина Сергія, до нас завітала сама секретар виконкому (керуюча справами) – Дерев’янко Лариса Василівна. Те,що до певного часу виконком Раївської с/р повністю підтримував Порошенка П.О.,опустимо, бо вже ж вони повністю підтримують діючого президента Зеленського В.О. Те, що посадова особа займається агітацією, мабуть теж опустимо. Те, що бюджетні установи в робочий час роздають агітацію, теж опустимо ( вони люди залежні, звільнять вдруг не послухаються,проти влади не попруть. Ну, так завжди було. Може і не звільнять, але ж “сделают нервы”). Все опустили і що маємо? Що залишилося? Залишається влада, яка перефарбувалася в зелений колір і все інше залишається по – старому. “Удільні князівства” з “міні князями” і люди поставлені на коліна…” – .
Також журналісти повідомляли і про інші подібні факти.


Як , Сергій Северин був помічником депутата Верховної Ради 5-го (2006-2007) та 6-го (2007-2012) скликань від ВО “Батьківщина” Святослава Олійника. У 2010 році вийшов з однойменної фракції в українському парламенті.У публічну площину Северин вийшов 2014 року, коли головою Дніпропетровської облдержадміністрації став Ігор Коломойський, а його заступниками – Геннадій Корбан, Борис Філатов та Святослав Олійник.


Того самого року Сергій Северин очолив департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Дніпропетровської ОДА, став Ігоря Коломойського. Восени 2014-го балотувався в депутати Верховної Ради в 46-му виборчому окрузі, що в Донецькій області, але не пройшов, .У 2015-му Сергій Северин до Дніпропетровської обласної ради від партії “Відродження”, , проте депутатом так і не став. А от Святослав Олійник, котрий балотувався до облради від тієї ж партії, мандат отримав. Ба більш, він став першим заступником голови облради.


У 2016-2017 роках Северин був радником голови Дніпропетровської обласної ради відділу патронатної служби управління забезпечення діяльності ради. Із 2018-го – заступник голови обласної ради з виконавчого апарату – начальник управління економіки, бюджету та фінансів.


Сергій Северин керував . , ця компанія була псевдовиробником плитки, яку використали під час ремонту на просп. К. Маркса та вул. Гоголя у Дніпрі 2015 року. Насправді фірма-підрядник “УПС” закуповувала плитку в місцевого виробника Віктора Авуліна. У документах її вартість була майже вдвічі вищою порівняно з цінами підприємця.


“Через два місяці плитка стала кришитися на очах”, – “БюроUA”.


Під час виборчої кампанії кандидата і Синельниківська міська рада. Зокрема, за результатами його поїздки до Синельникового 2 липня 2019 року, коли Северин разом з мером привітав мешканців і гостей міста зі святами – Днем Конституції та Днем молоді. Використання місцевих рад з метою агітації є застосуванням адмінресурсу, оскільки всі кандидати повинні мати однакові умови для агітації й місцева влада не може надавати комусь преференції.6 липня в місті Синельникове відбувся “концерт вихідного дня”.


“В нашем городе, как и во всей Украине, очень много людей поддержали “Зе команду”, и все вместе мы привели её к победе. А значит, у нас есть возможность собраться, пообщаться, познакомиться с кандидатом от команды Зе и с людьми, которые его представляют”, – користувачі Facebook, запрошуючи на концерт, що по суті є передвиборчою “гречкою”.
В були навіть діти.


Нагадаємо, кандидат від «Слуги народу» Грищук виявився податковим шахраєм.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/na-39-okruzi-v-dnipropetrovs-kiy-oblasti-pomicheno-vykorystannia-adminresursu-na-koryst-kandydata-vid-sluhy-narodu/”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)