ВІДЕО. ВИПРОБУВАННЯ МОДЕРНІЗОВАНОГО ДЕСАНТНОГО ТАНКУ Т 80 БВ

ВІДЕО. ВИПРОБУВАННЯ МОДЕРНІЗОВАНОГО ДЕСАНТНОГО ТАНКУ Т 80 БВ
ВІДЕО. ВИПРОБУВАННЯ МОДЕРНІЗОВАНОГО ДЕСАНТНОГО ТАНКУ Т 80 БВ

Технічні характеристики модернізованої машини не розголошуються, але цей танк і раніше вважався одним з найшвидших танків у світі.

На сьогоднішній день, він може наздогнати більшість ворожих цілей, або дуже швидко евакуювати екіпаж з небезпечного місця. Харківські майстри зробили його ще й самим тихішим. Вогнева міць танку посилена за рахунок сучасних ракетних комплексів. Впевнений ця машина стане у пригоді нашим Воїнам.

http://start.co.ua

   Культура Хегай Новый лимузин Путина головной мозг Червь Єлизавета II Захисники України українське громадянство жара погода прогноз US economy China economy China-US relations Варшавська АС \"Західна\" Никопольский завод ферросплавов Дубовка Премьер-министр РК Кому достанется киевский главк СБУ? КАК ТОКАРЕВ КАПИТАЛ В СЛЕПОЙ ТРАСТ ОТПРАВЛЯЛ Токарев Владимир Александрович готовится сесть по жадности или повыситься по службе Europe migrant crisis живе на широку ногу що не пройшов переатестацію Заступник головного слідчого Нацполіції «Новое лицо» старой коррупции - Алла Гинак Юрий Шаповалов: экс-регионал как «новое лицо» в политике объем торгов CryptoCompare Инна Чуйко снова станет техническим кандидатом для регионалов Фирма жены директора Института судебных экспертиз подозревается в контрабанде Контрабандные деньги уходят на поддержку Правого сектора в Украине

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)