Єлизавета ІІ, Трамп та Макрон надіслали привітання до Дня Незалежності України

Єлизавета ІІ, Трамп та Макрон надіслали привітання до Дня Незалежності України

На адресу Президента України Володимира Зеленського надходять вітання з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.

Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп наголосив, що підтримка з боку США суверенітету й територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів є незмінною.

«Протягом наступного року Сполучені Штати Америки працюватимуть у партнерстві з владою та народом України заради просування реформ, які є надзвичайно важливими для успіху України, включно з реформами в царині верховенства права й боротьби з корупцією, зміцненням демократичних інституцій та сприянням економічному зростанню. Українська нація має втілити свій величезний потенціал, і Сполучені Штати пишаються тим, що є партнером і підтримують Україну на цьому шляху змін», – зазначив у своєму вітанні Президент США.

Також привітання з Днем Незалежності України надійшло від Королеви Великої Британії Єлизавети Другої.

«З великою радістю надсилаю Вашій Високоповажності свої привітання з нагоди Вашого національного свята, разом з найкращими побажаннями щастя та процвітання народу України у прийдешні роки», – сказано в тексті.

Президент Французької Республіки Еммануель Макрон у своєму привітанні наголосив, що Франція залишається поруч з Україною задля відновлення миру на сході країни.

«Я вітаю Вашу ініціативність та рішучість, спрямовані на швидке отримання конкретного прогресу на користь населення, яке потерпає внаслідок конфлікту. 3 свого боку хотів би запевнити Вас у моєму прагненні досягти вирішальних результатів на переговорах у рамках Нормандського формату та в перемовинах з Росією», – зазначив Президент Франції.

«Я переконаний, що чим швидше Україна проведе амбітні реформи, зокрема у сфері боротьби з корупцією, та створить сприятливі умови для реалізації свого виняткового економічного потенціалу, тим швидше в Україну повернеться мир», – додав Еммануель Макрон.

Вітання надійшли й від низки лідерів інших країн світу.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2766184-elizaveta-ii-tramp-ta-makron-nadislali-privitanna-do-dna-nezaleznosti-ukraini.html”

туманы Нацбанк РК экономика Казахстана смертельна гра повішення 12-річний хлопчик Каторгина Ксения Зелений тариф закрытое заседание Электрондық үкімет который познал настоящий успех Хофиз Шахиди — предприниматель из Таджикистана его структуры в стагнации Альберт Авдолян на грани банкротства Александр Дубровин замешан в краже из Укргазбанка 250 миллионов Кирилл Шевченко и Александр Дубровин проворовались но скандал «замяли»? iPhone SE 2 Станислав Дмитриевич Кондрашов: тайны миллиардных афер убийцы Панасенко Денис Мицунов Владимир   подросток Василий Гандзюк Юрий Моша: IT-бизнес с «американской пропиской» обречен на успех Собянин и Рогозин – сладкая парочка усердно пилит бюджет Свора Сергея Собянина шатает трон «тюменского хозяина» чтоб убрать Сергея Собянина Антосенко подставил Амелькина Горе-девелопер Андрей Рябинский из ГК «МИЦ» прячется от скандалов Как Юрий Рейльян и Владимир Токарев устроили коррупционный ад Рынок Шкур. Модельный бизнес. Разоблачение

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)