Енергоексперт викрив маніпуляції представника президента в уряді

Заяви представника президента в уряді Андрія Геруса про те, що ціна електроенергії в Україні повинна бути на рівні ціни в Словаччині – маніпуляція даними. Про це заявив експерт з енергетичних питань Валентин Землянський.

Експерт переконаний: порівнювати ціну на електроенергію в Україні та Словаччині некоректно, оскільки країни мають різну структуру виробництва електроенергії. На його думку, Андрій Герус свідомо обрав саме цю країну для порівняння, оскільки в інших європейських країнах ціни на електроенергію значно вище, ніж в Україні.

Представник президента в уряді Андрій Герус

Представник президента в уряді Андрій Герус

dialog.ua

"З приводу ідеї Геруса — ціни як у Словаччині. А давайте подивимося на кінцеву ціну взагалі в цілому по європейських країнах. Порівнювати біржову ціну і ціну, яка встановлена як кінцева для споживача, у цьому є, грубо кажучи, маніпуляція. Тобто, це некоректне порівняння", — сказав Землянський.

Новини
Експерт: Герус намагається зірвати енергореформу, маніпулюючи неактуальними рахунками з тарифами, які будуть перераховані та знижені

Раніше президент Асоціації енергетики України Олександр Трохимець заявив, що представник президента в уряді Андрій Герус свідомо маніпулює даними з цінами на електроенергію і вводить в оману суспільство, виконуючи політичне замовлення.

З 1 липня 2019 року в Україні запущений новий ринок електроенергії відповідно до закону "Про ринок електричної енергії". Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман раніше заявив, що уряд ухвалив всі необхідні рішення, щоб не допустити підвищення ціни на електроенергію для населення і обмежити її зростання для промисловості після введення ринку.

При цьому міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик на засіданні уряду 14 серпня відзначив, що ціна на електроенергію після запуску нової моделі енергоринку знизилася.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Реформа ринку електроенергії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/energoekspert-vikriv-manipulyatsii-predstavnika-prezidenta-v-uryadi.htm”

Жилстройсбербанк висміяли Банк Русский стандарт минирование  состояние здоровья   Вадим Пристайко   Нидерланды Проект Моя школа общеобразовательная школа № 1 ООШ №1 убийство в Борисполе Джіджі Хадід дивізія станція переливання крові газовй балончик Одиозный схемщик Владимир Токарев: компромат премиальный сегмент новая модель Казахский «дон» рвется к мировому наркогосподству Ставленник Левочкина в Раде Иван Фурсин и его одесские схемы Алкоголик и коррупционер Александр Данильчук желает получить по мандату РУСТЭМ МАГДЕЕВ И РИНАТ ХАЙРОВ РАЗВОРОВАЛИ БЮДЖЕТ БЕСПИЛОТНИКА Андора скелеты Виктора Олерского Падальщик с мордой свиньи: политический портрет Александра Гереги СТАНИСЛАВ КОНДРАШОВ И ДЕНИС ВОРОНЕНКОВ: В УБИЙСТВЕ ЭКС-ДЕПУТАТА ПОДОЗРЕВАЮТ ПАРТНЕРА Андрей Костин слил видео своих утех с Наилей Аскер-Заде КАК АМЕРИКАНСКОЕ ИЗДАНИЕ РАЗВЕЛА НА ДЕНЬГИ УКРАИНСКОГО АФЕРИСТА С NOOSPHERE VENTURES. Ролевые игры Андрея Костина и Наили Аскер-Заде гардероб

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)