Стартує конкурс на краще ім’я для вінницького тролейбусу. Які призи?


  • Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
  • 23
Стартує конкурс на краще ім’я для вінницького тролейбусу. Які призи?
  • З 28 травня стартує конкурс, щоб визначити ім’я першого тролейбусу, який зібрали вінницькі транспортники
  • Учасники можуть надсилати до мерії необмежену кількість пропозицій.
  • Переможця оберуть 1 липня 2019 року. Призи отримають автори п’яти найкращих назв

Виконком міськради, 23 травня, затвердив положення «Про конкурс на кращу назву Вінницького тролейбуса власної зборки ПТС-12». І його головне завдання — «вибір найкращої назви для тролейбуса ПТС-12, яка відображатиме сучасний, інтерактивний та комфортабельний дизайн громадського транспорту Вінниці та влучно поєднується із загальним іміджем міста».

ПРАВИЛА. Конкурс розпочнеться у вівторок, 28 травня. Участь є безкоштовною, учасники — всі мешканці міста незалежно від віку, статі, статусу, місця проживання. Кількість пропозицій від одного учасника — необмежена.

Конкурс матиме два етапи:

У першому етапі з 28 травня по 16 червня 2019 року учасники надсилають свої пропозиції на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або в паперовому вигляді за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, к.534.

Надіслані пропозиції повинні містити позначку «На конкурс «Краща назва Вінницького тролейбуса власної зборки ПТС-12». Кожна пропозиція повинна бути підписана автором із зазначенням контактного номеру телефону, дати та часу подання.

Після закінчення першого етапу журі обирає п’ять найкращих назв.

У другому етапі з 18 по 30 червня обрані п’ять назв викладаються на голосування в соцмережах. Переможе назва, яка набере найбільшу кількість голосів.

ПРИЗИ. Відзначать авторів всіх п’яти назв. За 1 місце — проїзний на всі види муніципального транспорту (крім маршруток) терміном на 3 роки. За 2 місце — аналогічний проїзний, але з терміном дії 1 рік. За 3,4,5 місце — проїзний квиток на увесь транспорт (крім маршруток) терміном дії 6 місяців.

Оголошення та нагородження переможця відбудеться 1 липня 2019 року.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/startue-konkurs-na-krasche-imya-dlya-vinnitskogo-troleybusu-yaki-prizi-10876833.html”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)