Помер відомий хореограф Григорій Чапкіс

13 червня стало відомо про смерть відомого українського хореографа Григорія Чапкіса. Йому був 91 рік, передає

chapkis 1+1
Фото: 1+1

Знаменитість тривалий час хворів. Так, у грудні 2020 року артист потрапив до лікарні із двобічною пневмонією. Зірці було важко дихати, але результати на коронавірус були негативними. Напередодні Нового року знаменитість виписали з лікарні, тоді Чапкісу стало ліпше. Втім, 6 січня танцівника знову госпіталізували. Як виявилося, він недолікував запалення легень

Що про нього відомо:

Григорій Чапкіс народився 24 лютого 1930 року в Кишиневі. Юнаком майбутня зірка працював будівельником на відбудові Хрещатику, а першу освіту здобув у залізничному училищі.

Танцювати почав у 10 років, а вже у 20 працював хореографом у Театрі імені Івана Франка. Від 1955 знаменитість виступав у складі Державного ансамблю танцю УРСР під керуванням Павла Вірського.

Чапкіс неабияк пишався, що 27 років пропрацював з такою видатною людиною. Згодом артист відкрив власну школу танців та став суддею шоу "Танці з зірками".

Зірка був одружений 4 рази та має двох дітей. Остання обраниця зірки, ім’я якої артист не розсекречував, була молодша від хореографа на 52 роки. Закохані побралися 2020 року.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, РФ проводить масштабні навчання у Тихому океані.

Читати також:
На базі вихідців з “Голосу”: Притула думає створити нову політсилу
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/pomer-vidomyj-horeograf-grygorij-chapkis/”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)