please wait, site is loading

Info Web Hub

BBC скасувала документальний фільм про 20-річного крипто-мільйонера. Його звинувачують у створенні скам-монети

BBC скасувала документальний фільм про 20-річного крипто-мільйонера. Його звинувачують у створенні скам-монетиХанад Хассан (Фото: “BBC” News)

Об этом сообщает VTimesДев’ятого лютого на сайті “BBC” News з’явилася стаття про 20-річного мільйонера родом із Сомалі, який нібито сколотив статки на криптовалюті. Статтю видалили після звинувачень проти головного героя.


Повідомлялося, що у 2021-му Хассан навчався в університеті, працював на двох роботах, допомагав батькам та починав інвестувати у криптовалюту. Одна з таких інвестицій розміром $50 нібито допомогла заробити студенту більше мільйона доларів.


Після цього молодий крипто-мільйонер кинув навчання та почав заробляти на цифрових активах. Журналісти “BBC” писали, що у нього є близько $8 млн, житло у центрі міста та власний автомобіль Mercedes-Benz.


Близько $270 тис. Хассан зібрав на благодійність і збирався фінансувати банки їжі для допомоги незаможним. 30-хвилинний документальний ролик про нього мав вийти на телеканалі “BBC” One, але незабаром ефір скасували, а статтю зняли із сайту.


"Програма була виключена з сьогоднішнього розкладу, поки ми вивчаємо редакційні питання", - заявили представники ВВС.


За даними Daily Mail, матеріали “BBC” відкликали через численні скарги користувачів, які стверджували, що Хассан — шахрай.


Підписники заявили, що благодійна криптовалюта Orfano, яку бірмінгемець запустив у квітні 2021-го, була перезапущена як OrfanoX і виявилася скам-монетою.


За допомогою неї Хассан зібрав гроші, а пізніше повідомим своїм вкладникам через Telegram, що «все пішло не за планом». На крипто-платформі Coinmarketcap зазначено, що монета Orfano заснована на блокчейн-екосистемі Binance Smart Chain, і 2% від її транзакцій повинні були автоматично відправляти на благодійність.


Засновниками монети назвали Ханада Хассана та Ахмеда Мохаммеда із Великої Британії. Станом на сьогодні проект призупинено і переміщено в «не відстежуваний лістинг».

Источник: Инсайдер РУ