На Буковині вирувала хурделиця: яка ситуація на дорогах області


11 лютого з вчора на Буковині розпочалась хурделиця. Завівало снігом упродовж всієї ночі. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області у Facebook.

Об этом сообщает Компромат 2.0

Станом на ранок 12 лютого всі державні дороги в межах нашої області проїзні. За ніч випало від 8 до 15 см снігу. Інтенсивний снігопад супроводжувався вітром, а це призводило до утворення переметів. При температурі -15 градусів сіль та спеціальні протиожеледні суміші не можуть швидко спрацювати і одномоментно розтопити лід. Невеличкі перерви між хвилями активності снігопаду дорожники використовували, аби поповнити запаси солі та протиожеледних матеріалів. І знову, і знову підсипали ділянки автошляхів, аби забезпечити проїзд автотранспорту.

З ночі і до 5 ранку було задіяно 51 одиниць техніки та 108 робітників. Покриття на дорогах держзначення – місцями засніжене. Проїзд забезпечено. Роботи з очистки автошляхів держзначення Чернівецької області не припиняються ні на мить. Наразі ще подекуди спостерігаються опади у вигляді снігу. Температура повітря на всій території Чернівецької області коливається від -13° до -8°С. Пориви вітру сягають 17-25 м/с.

Зважаючи ускладнення погодних умов та прогнози метеорологів щодо снігопадів та ожеледиці 12 лютого на автодорогах, звертаємося до водіїв бути уважними та обережними, пересуваючись автошляхами області. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху. Звертайте увагу на швидкісний режим, інтервал та дистанцію, щоб уникнути ускладнень у русі і не допустити виникненню ДТП.

На Буковині вирувала хурделиця: яка ситуація на дорогах області
На Буковині вирувала хурделиця: яка ситуація на дорогах області
На Буковині вирувала хурделиця: яка ситуація на дорогах області

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/na-bukovini-viruvala-hurdelicya-yaka-situaciya-na-dorogah-oblasti-402694”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)