Глобальний податок схвалили у G20Міністри фінансів країн G20 підписали угоду про глобальний податок на саміті організації у Венеції.


Про це повідомляє Politico.


Документ також був схвалений представниками 130 країн і передбачає встановлення мінімальної податкової ставки для транснаціональних компаній в 15%.


Реформа була підтримана Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР ) і повинна перешкодити міжнародним корпораціям переводити свої активи за кордон для ухилення від сплати податків.


У своїй спільній заяві міністри фінансів країн G20 назвали угоду історичним, зазначивши, що обговорення його умов тривало багато років. На їхню думку, реформа зробить міжнародну податкову архітектуру більш стабільною і справедливою.


Остаточну редакцію документа повинні схвалити лідери "Великої двадцятки" на саміті організації, який пройде в Римі в жовтні.


За оцінкою ОЕСР, яка керує переговорами по податках, уряду щорічно втрачають від 100 млрд до 240 млрд дол на рік через недоотримання податків.


Нагадуємо: міністри фінансів країн Великої сімки 5 червня заявили про зобов’язання "застосовувати глобальний мінімальний податок у щонайменше 15 відсотків для кожної країни".


Цей крок спрямований на те, щоб транснаціональні корпорації — особливо технологічні гіганти — не мали в майбутньому можливості отримувати великі прибутки в одних країнах і платити з них низькі податки в інших.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/globalnii-podatok-skhvalili-u-g20”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)